III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU POZNAŃSKIEGO W PIŁKĘ NOŻNĄ

Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w piłkę nożną, które odbyły się 12.04.2017 w Swarzędzu. W składzie Zespołu Szkół w Kórniku zagrali: Błażej Biernacki, Jan Frąckowiak, Dominik Siwiński, Jakub Szymankiewicz, Radosław Andrzejczak, Sebastian Sobański, Tomasz Talarski.

W turnieju uczestniczyło 5 drużyn: ZS nr 1 w Swarzędzu, ZS Puszczykowo, ZS Bolechowo, ZS nr 2 w Swarzędzu, ZS w Kórniku, które zagrały systemem każdy z każdym.

Uczniowie z Kórnika zagrali bardzo ambitnie, zostawili dużo zdrowia na boisku, uważnie w obronie, a w odpowiedniej chwili umieli przyspieszyć grę i skutecznie skontrować przeciwnika. Radek Andrzejczak był liderem zespołu, dwoił się i troił na boisku, podrywał kolegów do dobrej gry. W trudnych momentach świetnie w bramce spisywał się Błażej Biernacki.

Wyniki naszego zespołu:

ZS Kórnik – ZS nr 1 w Swarzędzu 0:2

ZS Kórnik – ZS Bolechowo 1:0

ZS Kórnik – ZS Puszczykowo 2:1

ZS Kórnik – ZS nr 2 w Swarzędzu 2:3

Klasyfikacja końcowa:

1m – ZS nr1 w Swarzędzu – awans

2m – ZS nr 2 w Swarzędzu

3m – ZS Kórnik

4m – ZS Bolechowo

5m – ZS w Puszczykowie

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji…

Gratulujemy udanego startu na zawodach!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.