Klasa 1b w Jagniątkowie

Jagniątków 12-15.06.2018

Dnia 12 czerwca 2018 roku, klasa 1b pod opieką wychowawczyni pani Ewy Zwierzyńskiej oraz pani Żanety Jaśkowiak, która z wielką chęcią zgodziła się nam towarzyszyć, wyjechała na czterodniową wycieczkę do Jagniątkowa. Podczas naszego pobytu w Karkonoszach zwiedziliśmy m. in. Skalne Miasto w Czechach, miasto Karpacz, zdobyliśmy górę Chojnik,  wjechaliśmy na Szrenicę a w dniu ostatnim odwiedziliśmy  Sztolnie w Kowarach oraz wróciliśmy do naszych Czeskich sąsiadów, aby przejść  Ścieżką w Koronach Drzew. Każda  z tych atrakcji, jak i wiele innych zorganizowanych przez panią Ewę zapewniły nam solidny bagaż doświadczeń i wspomnień, które zostaną z nami przez  długi czas. Wszyscy uczestnicy wycieczki gromkimi brawami podziękowali naszej wychowawczyni, pani Jaśkowiak jak i panu kierowcy za cudowny wyjazd.

Natalia Tłok

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.