Współzawodnictwo sportowe w powiecie poznańskim w roku szkolnym 2017/2018

Miło nam poinformować, iż mimo trudnych warunków do uprawiania  sportu  nasza szkoła w tym roku szkolnym w klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych  Powiatu Poznańskiego we współzawodnictwie sportowym zdobyła 78 pkt i wśród 8 sklasyfikowanych szkół zajęła  II miejsce w powiecie.

Cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów i dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w zawodach sportowych  i przyczynili się do sukcesu!

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego odbyło się 5 czerwca 2018 na stadionie lekkoatletycznym w Puszczykowie.

W kategorii Licealiady najlepszą szkołą okazał się  Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół w Kórniku i trzecie miejsce LO w Puszczykowie. Do klasyfikacji  liczyło się 10 najlepszych miejsc zajętych przez szkołę ze wszystkich dyscyplin sportowych.

Nasza Gmina Kórnik jest najbardziej usportowioną gminą w Powiecie.

IR

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dyplomy, Sport. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.