I miejsce w II KONKURSIE KRAJOZNAWCZYM O GMINIE KÓRNIK!

12 kwietnia dwa zespoły z naszej szkoły brały udział w II KONKURSIE KRAJOZNAWCZYM O GMINIE KÓRNIK.

Pytania konkursowe były bardzo szczegółowe i sprawdzały wiedzę o gminie Kórnik zarówno w formie testu, jak i pracy z mapą, czy rozpoznawania obiektów ze zdjęć. Pytania były oparte na informacjach z „Leksykonu Krajoznawczego Gminy Kórnik”.

Zespół w składzie Emilia Łopatka i Wojciech Król zajął pierwsze miejsce zwyciężając nie tylko w swojej kategorii wiekowej, lecz również w klasyfikacji generalnej! Drugi zespół w składzie Oliwia Klimas i Maciej Jankowiak zajął czwarte miejsce. Oba zespoły otrzymały nagrody rzeczowe od organizatora (Gmina Kórnik). Gratulujemy!

Kliknij aby wejść do galerii

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Konkurs. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.